Dworek Dom Polski to powrót do polskiej, szlacheckiej tradycji.

Sala bankietowa doskonale odzwierciedla klimat osiemnastowiecznych dworków.

Przebywając w naszym obiekcie, w jego wnętrzach, poczują Państwo smak historii i spędzą przyjemnie czas w gronie najbliższych.

Jest to idealne miejsce do celebrowania wyjątkowych chwil w życiu.

Dworek Dom Polski umożliwia organizację przyjęć okolicznościowych towarzyszących wyjątkowym wydarzeniom - bankietów, wesel i innych uroczystości.

Nasz Dworek to duża sala bankietowa na 120 osób, pokój dla nowożeńców i pomieszczenie służące odpoczynkowi i delektowaniu się smakiem pysznej kawy z kącikiem dla dzieci.

Obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada klimatyzację oraz dogodne miejsca parkingowe.

Niepowtarzalny klimat i położenie Dworku w pobliżu terenów leśnych oraz z dala od zgiełku centrum miasta sprawiają, że każda zorganizowana uroczystość nabiera wyjątkowego charakteru. 

W dużym, zielonym ogrodzie będą mogli Państwo odpocząć i oddać się chwili kontemplacji na łonie natury.  W letnie wieczory natomiast zapraszamy do spędzenia czasu na świeżym powietrzu pod baldachimami bądź w naszej drewnianej altanie z paleniskiem.

Dworek Dom Polski umożliwia dowolną aranżację pomieszczeń w celu zapewnienie komfortu gości i spełnienia Państwa oczekiwań podczas każdego przyjęcia. Uroczystości organizujemy profesjonalnie i z pasją, czerpiąc satysfakcję z zadowolenia naszych klientów. 

 

Właściciele