Weekend z trzema rzekami

Coś innego niż zatłoczone plaże nadmorskich kurortów, a może od zawsze wolałeś/wolałaś góry od morza? Dlatego proponuje Wam miejsce w którym jeszcze na pewno nie byliście, a już je kochacie. A jeżeli mieliście okazje już w nim być to będziecie zachwyceni bo pokażemy Wam je w taki sposób jak nikt inny.
Zapraszamy Was na weekend z trzema rzekami, czyli w miejscu gdzie spotykają się: Dunajec, Kamienica i Łososina – rzeki tworzące przepiękny Jezioro Rożnowskie – jedno z najbardziej unikalnych pod względem flory, fauny jak i infrastruktury turystycznej. Miejscowy folklor urzecze Was nie tylko swoim kolorytem, ale także zapachem potraw i życzliwością miejscowych ludzi. Przepiękna okolica jeziora zachęca do korzystania ze sportów wodnych w bogato wyposażonych yachtklubach. Jeżeli natomiast znudzi Was towarzystwo wody okoliczne wzniesienia zaprą Wam dech w piersiach swoim pięknem podczas licznych spacerów. Największa miejscowość okolicy Jeziora Rożnowskiego – Gródek nad Dunajcem zapewni Wam wieczorami odpoczynek dzięki swojej bogatej infrastrukturze po aktywnym dniu na wodzie lub rowerze, gdzie będziecie mogli się napić zimnego piwa ważonego przez okolicznych piwowarów.
Z Gródka zabierzemy Was do miejsca o którym mało kto słyszał, bo Uście Gorlickie to mała wieś przy ujściu rzeki Ropy z Jeziora Klimkowskiego gdzie zapoznacie się z kulturą łemkowską z której znana jest ta okolica. Stare kapliczki, kolorowe malowidła, charakterystyczna kuchnia i muzyka te ślady historii przemieszane z urokliwymi widokami to nasza propozycja na niezapomniany weekend.